נעים להכיר

שמי חגית לקר, פסיכותרפיסטית, מומחית בייעוץ ארגוני ותעסוקתי.

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית- ארגונית והסכמה בפסיכותרפיה אדלריאנית. מרצה בתוכניות לתואר שני באקדמיה בתחומים של ייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות.

בעלת 30 שנות ניסיון בייעוץ ארגוני ובניהול חברת ייעוץ ארגוני ויחידות לפיתוח ארגוני והדרכה. בשנים האחרונות מתמקדת בייעוץ ובטיפול תעסוקתי, לרבות הכוונה ללימודים, ייעוץ קריירה, טיפול במשברי קריירה וליווי אישי למנהלים בכירים.

במסגרת זו עוסקת רבות בליווי מפוטרים ובהכנה לקראת פרישה מהעבודה. זאת עושה גם במסגרת סדנאות פרישה בארגונים.

בעבודתי אני משלבת כלים מעולמות הפסיכולוגיה התעסוקתית, האימון האישי והטיפול האדלריאני. המגוון המקצועי שאני מביאה עמי מאפשר לי להתאים לכל אחד ואחת את הטיפול/הייעוץ/ההכוונה הנכונים והמתאימים עבור/ה.

בתהליכי הייעוץ וההכוונה אני עושה שימוש בכלים ממוחשבים, מהמובילים שיש בשוק.

אני מאמינה באדם ובבחירה החופשית שיש לכל אחד מאתנו לשרטט את חייו ולפעול בתוכם. אני מאמינה כי כל אדם ראוי לממש את עצמו ולהביא עצמו במיטבו לעולם התעסוקתי.

אני אוהבת את המפגש האנושי, נרגשת מההזדמנות לסייע לאנשים בדרכם האישית והמקצועית. עושה זאת מתוך אחריות רבה ובאהבה גדולה.

לקליניקה שלי בכפר סבא, בתל אביב וגם בזום  מגיעים אנשים שמרגישים שמיצו עצמם במקום עבודתם, שזקוקים לשינוי ומתלבטים באיזה כיוון לבחור, שמחפשים כיוון תעסוקתי, לקראת פרישה מתפקיד או מארגון וכן כאלה החווים משבר אישי או תעסוקתי.

את התהליך אני בונה עם הנועץ/מטופל בהתאם לצרכיו, והוא נעשה באווירה נעימה, מאפשרת ומעצימה.

השיטה שלי

אבחון והתבוננות

השלב הזה הוא הבסיס לתהליך. זה שלב שבו אנחנו חוקרים וממפים את תחומי העניין, הצרכים והיכולות, את הייעוד ולאן היית רוצה להוביל את הקריירה שלך. זהו שלב שבו המידע נאסף באמצעות שיחה ובאמצעות כלים מבוססי תוכנה מהמתקדמים שיש, וכל זאת במטרה לדייק ככל שניתן את התמונה ואת הכיוון הנכון עבורך.

בניית תוכנית פעולה

עכשיו, כשהכיוון כבר ברור, אפשר לצאת לדרך. יציאה לדרך כוללת תכנון והתארגנות. כדי להימנע ממצב של פעולות מיותרות, המבזבזות זמן ואנרגיה, חשוב לתכנן תהליך מושכל ובעיקר להגדיר לו לוחות זמנים. ביחד נגדיר את המטרה, נציב יעדים, נייצר לוחות זמנים וסדר פעולות לצורך מימוש השינוי המתוכן.

שיפור הכלים והמיומנויות

גם כשיודעים את ה"מה" ניתן לשפר את ה"איך". המטרה היא לגרום למעסיקים להתרשם ממך, לרצות אותך, או למוסדות לימוד לקבל אותך. ואם כבר התקבלת לתפקיד, לסייע לך להצליח בו ולתפקד באופן מיטבי מול אתגרי התעסוקה/ הקריירה הניצבים בפניך.

אני בתקשורת

Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

545749651

Phone
Email

השאירו פרטים וקבלו שיחת ייעוץ ללא עלות